آپلود عکس آپلود عکس

ادامه مطلب...
عضو تیم ملی ژیمناستیک گفت: در مسابقه‌های آینده‌ «کیخاهای جدید» را ثبت می‌کنم.

سعیدرضا کیخا عضو تیم ملی ژیمناستیک کشورمان گفت: خدا را شکر می‌کنم در ژیمناستیک حال و روز بسیار خوبی داریم و برای مسابقات جهانی آذربایجان و مسابقات قطر آماده می‌شویم این مسابقات از این لحاظ برای ما اهمیت دارند که از مراحل کسب سهمیه المپیک هستند. مسابقات جهانی آلمان حدود سه ماه پیش برگزار شد و با نتیجه‌ای که کسب کردم توانستم مدال برنز را به دست بیاورم که اولین گام را برای کسب سهمیه المپیک محکم برداشتم.

وی در ادامه افزود:‌ مدالی که در مسابقات آلمان به دست آوردم ما را به ادامه راه و کسب سهمیه المپیک بسیار امیدوارتر کرد و در تمرینات زیر نظر کادر فنی تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم سهمیه المپیک را کسب کنم. در این مسیر فدراسیون ژیمناستیک کمک‌های بسیاری به من کرد که جا دارد از فدراسیون تشکر بسیاری کنم.

کیخا در پاسخ به این سؤال که آیا در مسابقات جهانی آینده برنامه‌ای برای ثبت حرکت جدید دارید یا خیر، اذعان کرد: در این مسابقات برنامه‌ای برای ثبت حرکت جدید ندارم و تمام تمرکزم روی این است که بتوانم نمره خوبی را کسب کنم. البته حرکاتی را در ذهن دارم که ان‌شاءالله در مسابقات آینده اگر قسمت باشد آنها را انجام می‌دهم و کیخاهای بعدی و جدید را ثبت خواهم کرد.

عضو تیم ملی ژیمناستیک در پاسخ به این سؤال که تعدادی از ژیمناستیک‌کاران ما به خاطر کم توجهی از کشور مهاجرت کرده‌اند، گفت: بله. البته این مشکل گریبان برخی از ورزشکاران ما را گرفته است. شاید در رشته‌های دیگر هم وجود داشته باشد. چند نفر از دوستان ما که از افتخارات ورزش ژیمناستیک بوده‌اند مجبور شدند به کشورهای دیگر بروند. البته ایرانی‌ها هرجای دنیا که باشند موفق هستند و من هم به ایرانی بودنم افتخار می‌کنم. ما فقط امیدواریم شرایط در ورزش کشور کمی بهتر شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مربی خارجی به درد تیم ملی می‌خورد یا خیر، عنوان کرد:‌ مربیانی که اکنون در تیم ملی هستند و ما از آنها استفاده می‌کنیم مربیان خوب، با تجربه و فنی هستند که سال‌ها تجربیات زیادی را کسب کرده‌اند و چیزی از مربی خارجی کم ندارند.

کیخا در پاسخ به این سؤال که آیا می‌توانید روزی در بازی‌های آسیایی برای ژیمناستیک کشورمان مدال کسب کنید یا خیر اظهار داشت: قطعاً این اتفاق در آینده خواهد افتاد. من در بازی‌های آسیایی جاکارتا نزدیک به کسب مدال بودم و با فاصله خیلی کمی دستم از مدال کوتاه ماند. البته اگر شما نمرات را در بازی‌های آسیایی نگاه کنید متوجه می‌شوید که سطح مسابقات بسیار بالا بود. من با امتیازی که در بازی‌های آسیایی کسب کردم با همان امتیاز در مسابقات جهانی می‌توانستم مدال برنز را بگیرم. در حالی که در جاکارتا به مقامی بهتر از چهارم دست نیافتم و این نشان از سطح مسابقات بازی‌های آسیایی دارد و هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که در مسابقات خرک حلقه تا این حد سطح مسابقات بالا باشد. ان‌شاءالله این اتفاق بیفتد و ما در آینده نزدیک بتوانیم در مسابقات مهمی مدال کسب کنیم.  البته من در مسابقات جهانی آلمان با مدال برنزی که به دست آوردم بازی‌های آسیایی را جبران کردم.

عضو تیم ملی ژیمناستیک در پایان خاطرنشان کرد: اردوی مشترک با تیم‌های صاحب سبک دنیا می‌تواند برای ما بسیار مفید باشد. چون هم از لحاظ امکانات و هم موارد مختلف می‌تواند بسیار بسیار برای ما مفید باشد و انگیزه خاصی به ما می‌دهد. تمرین با ورزشکاران صاحب سبک دنیا به ما چیزهای زیادی می‌تواند یاد بدهد برای آینده ما مثمرثمر باشد.

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , استقلال , پرسپولیس , لیگ برتر , دسته اول , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , بوندس لیگا , جام جهانی , جام ملت ها , باشگاه , سایت خبر ورزشی , کشتی , والیبال ، تکواندو , کاراته , فوتسال , فوتبال , لالیگا , بسکتبال

 

نوین وب گستر

آپلود عکس آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک