امروز : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰

آیا تبریزی‌ها دست قلعه‌نویی را می‌گیرند؟

 

 

 گسترش فولاد می تواند با توقف استقلال دوباره تراکتورسازی را به رده دوم جدول باز گرداند.


گسترش فولاد تبریز که هفته گذشته با توقف تراکتورسازی باعث شد تا استقلال با منصوریان به رده دوم جدول برسد حالا می تواند دوباره تراکتورسازی را به رتبه دوم جدول برگرداند.


آبی های تبریزی در دیدار حساس هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت 17:30 روز پنجشنبه میزبان استقلال تهران هستند و با توجه به بازی تراکتورسازی برابر صبای قم می توانند با توقف استقلال دوباره تراکتورسازی را به رده دوم جدول برسانند تا در هفته هایی که تراکتورسازی شرایط خوبی ندارد، دوباره دست امیر قلعه نویی و قرمزهای تبریزی را بگیرند تا شاید این تیم با بازگشت به رتبه دوم جدول دوباره به روند نتیجه گیری خوب خود در نیم فصل اول بازگردد.


تراکتورسازی در سه دیدار گذشته خود در لیگ برتر در کسب برد ناکام بوده و بعد از مشکلات این تیم در فصل نقل و انتقالات هرگز به روند خوب خود در نیم فصل بازنگشته اما باز پس گیری رتبه دوم جدول با کمک گسترش فولاد در فاصله چهار هفته تا پایان لیگ اتفاقی است که می تواند به احیای دوباره تراکتور کمک کند.

 

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , لیگ برتر , پرسپولیس , استقلال , سپاهان , ذوب آهن , عطیه مومنی , رضا نورمحمدی , فوتبال