آپلود عکس آپلود عکس

ادامه مطلب...
برای چندمین بار در خبر محرومیت تیم‌های پرسپولیس و سپاهان که در سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر شده بود دست برده شد.

در تاریخ 17 تیرماه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی به محکومیت تیم های پرسپولیس و سپاهان بابت اتفاقاتی که در بازی این دو تیم رخ داد، داد و طبق این رأی این دو تیم یک جلسه از برگزاری بازی‌های خانگی در حضور تماشاگران محروم شدند اما سایت باشگاه پرسپولیس امروز در خبری اعلام کرد که محرومیت این باشگاه تعلیقی است و هواداران این تیم مشکلی برای حضور در ورزشگاه آزادی در بازی با پارس جنوبی ندارند.

این در حالی است که روابط عمومی فدراسیون فوتبال در اقدامی عجیب و غیر حرفه‌ای در خبری که 17 تیر روی خروجی این سایت منتشر شده بود دست برد و بعد از جمله محکومیت پرسپولیس و سپاهان از یک بازی با تماشاگر، نوشت که این محرومیت تعلیقی است!

پس از این اتفاق و رسانه‌ای شدن آن یکبار دیگر سایت رسمی فدراسیون فوتبال جمله تعلیقی محرومیت این دو باشگاه را برداشت تا رسانه‌ها را بیش از گذشته گمراه کنند و مشخص نیست که در فدراسیون فوتبال و سایت رسمی آن چه خبر است. سایت رسمی هر ارگانی مرجع رسمی اطلاع‌رسانی آن ارگان است و این مسائل بی‌اعتمادی را به وجود می‌آورد.

در این باره گفته می‌شود که سایت فدراسیون فوتبال قرار است امروز در بیانیه‌ای در خصوص این مسائل واکنش نشان دهد و باید مشخص شود چرا چند بار این خبر اصلاح و ادیت شده است. در این بین سؤالی که به وجود می‌آید این است که اگر واقعاً قرار بوده رأی این دو باشگاه تعلیقی باشد در این مدت بیش از یک ماه آیا همگی در خواب بودند و متوجه انتشار اشتباهی این خبر در سایت خود نشده‌اند که حالا قصد ارائه بیانیه درباره آن را دارند؟

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , استقلال , پرسپولیس , لیگ برتر , دسته اول , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , بوندس لیگا , جام جهانی , جام ملت ها , باشگاه , سایت خبر ورزشی , کشتی , والیبال ، تکواندو , کاراته , فوتسال , فوتبال , لالیگا , بسکتبال

ادامه مطلب...

قوانین نقل و انتقال بازیکنان سربازدر فوتبال ایران با نظر فیفا از متن آئین‌نامه حذف و به ضمائم اضافه شد و شاید این تغییر به تیم‌های سازنده بازیکن در باشگاه‌های ایران کمک کند.
تیم تراکتورسازی تبریز بعد از انتقال به بخش خصوصی دیگر یک تیم نظامی نیست  و بازیکنان سرباز این تیم در اختیار تربیت بدنی نیروهای مسلح قرار می‌گیرند این در حالی است که در لیگ برتر فصل آینده دیگر هیچ تیم نظامی که از بازیکن سرباز استفاده کند وجود ندارد و به این ترتیب احتمال دارد که بازیکنان سرباز تراکتورسازی به تیم‌های لیگ دسته اولی ملوان یا فجرسپاسی منتقل شوند زیرا این تیم‌ها به اصطلاح در فوتبال ایران نظامی نامیده می‌شوند.

از سویی دیگر فریبرز محمودزاده مدتی پیش اعلام کرد « دیگر هیچ تیم نظامی نداریم و همه تیم‌ها می‌توانند بازیکن سرباز جذب کنند البته به شرطی که از تربیت بدنی نیروهای مسلح مجوز داشته باشند.»

کنکاش خبرنگار فارس نشان می‌دهد که فیفا در مورد  آئین‌نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران نظر داده و اعلام کرده که در فوتبال چیزی به نام بازیکن سرباز یا تیم نظامی نداریم و قوانین و آئین‌نامه نقل و انتقالات مربوط به بازیکنان سرباز باید از متن آئین‌نامه نقل و انتقالات فوتبال ایران حذف شده و در ضمائم این آئین‌نامه قرار بگیرد. زیرا در عرصه بین‌المللی فوتبال قوانینی در مورد بازیکن سرباز وجود ندارد و بهتر است این موارد در ضمیمه‌ آئین‌نامه قرار بگیرد.

به این ترتیب فصل آینده همه تیم‌های لیگ برتری در صورتی که بتوانند از تربیت بدنی نیروهای مسلح مجوز بگیرند امکان در اختیار داشتن بازیکنان سرباز را خواهند داشت. شاید این قانون جدید به باشگاه‌های سازنده کمک کند که بتوانند از بازیکنانی که پرورش داده اند در دوران سربازی استفاده کنند. ضمن اینکه ممکن است که بازیکنان سرباز تیم تراکتورسازی بتوانند در برخی تیم‌های لیگ برتری حضور پیدا کنند.

فصل گذشته احمد نورالهی با وجود سرباز بودن توانست یک بازی برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود زیرا تربیت بدنی نیروهای مسلح این مجوز را به نورالهی داد تا به یک تیم ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا کمک کند.

بنابراین احتمال دارد فصل آینده بازیکنان سرباز را در برخی از تیم‌های لیگ برتری هم مشاهده کنیم.

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , جام جهانی , جام جهانی فوتبال , فوتبال جام جهانی , پرسپولیس , استقلال ، لیگ برتر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی

 

 

 

نوین وب گستر

آپلود عکس آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

کوتاه کننده لینک