امروز : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

اکبرمیثاقیان:با تست‌گیری در مشهد یاد عنایتی، آندو، جباری و نیکبخت افتادم

 

 

 سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: وقتی در هفته گذشته در مشهد شروع به تست‌گیری کردیم یاد ابومسلم افتادم که امثال عنایتی، نیکبخت، خلعتبری، آندو و جباری از دل این تست‌گیری‌ها بیرون آمدند.

اکبر میثاقیان در خصوص آخرین شرایط سیاه‌جامگان بعد از تمدید قرارداد وی با این تیم گفت: ما کارمان را آغاز کرده‌ایم و ان شاالله که یک تیم خوب ببندیم و این را هم بگویم که به دنبال بازیکنان جوان هستیم.

وی افزود: در واقع شرایط باشگاه به شکلی است که نمی‌توانیم بازیکن اسمی جذب کنیم و طی روزهای اخیر بعد از 10 سال در مشهد تست‌گیری انجام دادیم و این کار مرا به یاد روزهای نسل ابومسلم انداخت. اگر اشتباه نکنم نزدیک به 570 جوان در تست‌گیری باشگاه ما شرکت کردند که خوشبختانه نفرات جوانی را در بین آنها دیدم که می‌توانند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

میثاقیان تاکید کرد: 5-6 بازیکن زیر 23 سال در این تست‌ها وجود داشت که چشم من را گرفت و وقتی آنها را می‌دیدم یاد ابومسلم می‌افتادم که امثال عنایتی، نیکبخت، خلعتبری، آندو و جباری از دل این تست‌گیری‌ها بیرون آمدند.

سرمربی سیاه‌جامگان در پاسخ به این سؤال که آیا با این تست‌گیری‌ها بازیکن اسمی جذب نمی‌کنید، گفت: ما به دنبال یارگیری هم هستیم و می‌خواهیم قرارداد بازیکنان خودمان را هم تمدید کنیم. باید به شکلی یارگیری کنیم که اتفاقات 2 سال گذشته رخ ندهد. ان شاالله وضع مالی باشگاه بهتر شود چون همانطور که می‌دانید بیشتر مشکلات مالی است و مسئولان هم از جیب خودشان هزینه می‌کنند.

میثاقیان در خصوص آخرین وضعیت دستیاران خود و جدایی اکبر محمدی گفت: محمدی زحمت کشیده و تیم را در لیگ نگه داشته است. او کجا برود. حالا اگر هم او حرفی زده و ناراحت شده به این مسئله رسیدگی می‌شود ولی ما در کلاس‌های مربیگری با هم بودیم و چیزی در زمینه جدایی نگفت. من مطمئن هستم محمدی به تیم ما برمی‌گردد چون اعتقاد دارم در آن برهه 3 ماهه او به همراه آقایان شکری، دهقانی و رهبر زحمات  زیادی در تیم ما کشید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا تکلیف بازیکنان تیمش مثل یرکوویچ مشخص شده است، گفت: یرکوویچ به کشورش رفته و به تیم ما برمی‌گردد. تنها مصطفی احمدی از جمع ما جدا شد که به پدیده رفت.

میثاقیان در خصوص اینکه آیا از پدیده هم بازیکن می‌گیرند یا خیر، گفت: مصطفی احمدی قراردادش با ما تمام شده بود ولی ما با باشگاه پدیده و مسئولان آن مشکلی نداریم و ان شاالله هر دو تیم در رقابت‌های فصل آینده عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی سیاه‌جامگان در پاسخ به این سؤال که توقع باشگاه از وی برای فصل جدید چیست، گفت: ما اول باید تیم‌مان را جمع و جور کنیم اما اصلا دوست ندارم اتفاقات 2 سال گذشته بیفتد. دوست داریم شرایط به شکلی پیش برود که از فضای انتهای جاده خارج شویم.

وی با تشریح برنامه‌هایش برای فصل آماده‌سازی گفت: اول باید تیم را جمع کنیم اما یک اردو برای تیم در نظر گرفته‌ایم که یا بیرون از کشور است یا داخل. تمرینات را از 20 الی 23 همین ماه آغاز خواهیم کرد و باید سعی کنیم خوب یارگیری کنیم و تیم خوبی ببندیم.البته من به تیمم خوشبین هستم و سعی می‌کنم مثل سه ماهی که در فصل گذشته برای سیاه‌جامگان کار کردم از همین ابتدا کار را به خوبی پیش ببرم.

خبر ورزشی , خبرورزشی , اخبار ورزشی , لیگ برتر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , استقلال , پرسپولیس