امروز : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

کیانوش رستمی:شرایط زانویم بدتر شده منتظرم ببینم فدراسیون چکار می‌کند

 

 

 وزنه‌برداری تیم ملی ایران گفت: نمی‌خواستم امسال در مسابقات جهانی شرکت کنم اما فدراسیون شرایطی را فراهم کرد تا تمریناتم را شروع کنم اما واقعا توی چاله افتادم چون شرایطش را نداشتم.


کیانوش رستمی درباره عملکردش در مسابقات جهانی وزنه‌برداری گفت: قبل از اعزام به مسابقات مصدومیت شدیدی داشتم، دو روز قبل از آغاز مسابقات هم مصدومیت جدیدی به وجود آمد اما اتفاقی نیفتاد باید شرایط فرق کند و ایده‌آل باشد من احتیاج به مراقبت‌های بعد از آسیب‌دیدگی داشتم اما چنین اتفاقی روی نداد.

وی افزود: باید نگاه کنیم چرا هیچکس سراغی از من نگرفت و فراموشم کردند ۱۱ ماه هیچ رسیدگی به من نشد اما انتظار دارند که طلا بگیرم رباط بالای زانویم پاره شده و باید هرچه زودتر این آسیب‌دیدگی را درمان کنم. شرایط زانویم بدتر شده منتظرم ببینم فدراسیون چکار می‌کند.

دارنده طلای المپیک تصریح کرد: خدا را شکر می‌کنم این اتفاق افتاد شکست زیبا است همیشه شکست بد نیست و من این نقطه را دوست دارم شاید خیلی‌ها بگویند مهم نیست اما من برای به اهتزاز درآمدن پرچم ایران دوباره خودم تلاش می‌کنم.

رستمی ادامه داد: فدراسیون شرایط را فراهم کرد تا تمریناتم را شروع کنم واقعاً توی چاله افتادم سه ماه قبل از مسابقات تمریناتم را شروع کردم نمی‌خواستم امسال در مسابقات جهانی شرکت کنم چون شرایطش را نداشتم.

وی افزود: با این حال با یک پا روی تخته رفتم و داشتم رکوردهایی می‌زدم که اگر وزنه ۲۱۵ کیلوگرم ثبت می‌شد و خسته نمی‌شدم و پایم اذیت نمی‌کرد با نفر اول ۱۵ کیلو اختلاف داشتم اما باز هم خدا را شکر می‌کنم زمان زیاد است و هر کسی که تلاش کند به آنچه می‌خواهد می‌رسد.

رستمی خاطرنشان کرد: آسیب‌دیدگی برنامه‌های من را به هم ریخت شاید این موضوع برای هر وزنه‌بردار دیگری رخ می‌داد مسابقه نمی‌داد اما چون دوست نداشتم دست خالی برگردم و مردم ناراحت نشوند خودم را زیر سنگین‌تر وزنه‌ها قرار دادم.

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , لیگ برتر , فوتبال ایران ، رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , لیونل مسی , رونالدو , مسی , استقلال ، پرسپولیس , جام جهانی , باشگاه های آسیا , بوفون , باشگاه های اروپا