امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۱۸

پس از باخت رئال مقابل سویا/زیدان:از ترکیبی که برای بازی با سویا انتخاب کردم پشیمان نیستم

 

 

 سرمربی رئال مادرید پس از باخت تیمش مقابل سویا گفت:راموس کاپیتان ماست و او موفق نشد پنالتی را گل کند و این چیزی است که در فوتبال اتفاق می افتد.


شب گذشته در چارچوب دیداری عقب افتاده از هفته سی و چهارم لالیگا از ساعت 24 رئال مادرید در ورزشگاه سانچس پیسخوان میهمان سویا بود. رئال مادرید در نیمه اول 2 گل از حریف دریافت کرده بود و در دیداری که راموس یک پنالتی را هدر داد و یک گل به خودی زد، با نتیجه 3  بر 2 تن به شکست داد.

زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از این باخت گفت: سویا تیمی بود که می توانستیم با آرامش مقابلش به پیروزی برسیم. از ترکیبی که برای این بازی انتخاب کردم اصلا پشیمان نیستم. تنها ۲ بازی پیش رو خود داریم و باید فرصتی به بازیکنان ذخیره می دادیم تا خودشان را نشان دهند. می توانیم آنها را سرزنش کنیم.

وی افزود: راموس کاپیتان ماست و او موفق نشد پنالتی را گل کند و این چیزی است که در فوتبال اتفاق می افتد. از عملکردمان در این فصل از لالیگا راضی نیستیم. در این بازی بسیاری از بازیکنان به میدان رفتند که در طول فصل بازی نکرده بودند ولی در نیمه اول بازی خیلی بد بازی کردند. درباره عملکرد بازیکنان در لالیگا صحبت نمی کنم. مخصوصا در ابتدای فصل اتفاقات پیچیده ای رخ داد.