امروز : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱

امیدواری سپیدرودرشت به سرمایه غیرقابل توصیف

 

 

 


 
سپیدرود به عنوان یکی از پرتماشاگرترین تیم‌های این فصل علیرغم عملکردی جالب توجه نتوانست پرسپولیس را در زمین خانگی شکست دهد.


تیم محبوب رشتی‌ها در روزی که هوادارانش با جوی غیرقابل توصیف در تلاش برای دستیابی این تیم به سه امتیاز ارزشمند جدال با پرسپولیس بودند، با بدشانسی نتوانست به امتیاز دست یابد.


سپیدرود که با حضور در لیگ برتر اکنون به امید اول رشتی‌ها تبدیل شده با عملکردی غیرقابل توجیه مسوولین شهری به شدت از مشکلات مالی رنج می‌برد و در اتفاقی غیرقابل باور شرکت‌های تجاری استان نیز راغب به همکاری و سرمایه‌گذاری مناسب برای حمایت از این تیم را به عمل نیاورده‌اند.


این در حالی‌ است که سپیدرود با سود بردن از حمایت‌های هوادارانش به تیمی حسرت برانگیز برای تیم‌های که از پتانسیل انسانی روی سکوها بی‌بهره‌اند تبدیل شده و در صورت حمایت لازم دستگاه‌های استانی قادر خواهد بود سایه سقوط را به راحتی از سر خود دور کند.

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , لیگ برتر , فوتبال ایران ، رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , لیونل مسی , رونالدو , مسی , استقلال ، پرسپولیس , جام جهانی , باشگاه های آسیا , بوفون , باشگاه های اروپا