امروز : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴

آیا بونجاح بهترین آقای گل تاریخ لیگ قطر می شود؟

 

 

 

 بغداد بونجاح فرصت این را دارد که در ادامه فصل، رکورد مهاجم سابق الغرافه را بشکند و بهترین مهاجم تاریخ لیگ قطر شود.

 
بونجاح تاکنون 14 گل به ثمر رسانده که این آمار در طول 6 بازی، فوق‌العاده به نظر می رسد. نکته جالب این که هجومی‌ترین تیم ایران میانگین 2.1 گل را به ازای هر بازی دارد اما بونجاح 2.3 گل در هر بازی به ثمر رسانده است! او همچنین دو بار برابر الخریطیات و العربی هت تریک کرد تا رکوردی قابل توجه را از خود بر جای بگذارد.


نکته جالب این که هنوز 16 بازی تا اتمام لیگ باقی مانده و با ادامه این روند، بغداد بونجاح می تواند به بهترین آقای گل تاریخ لیگ ستارگان قطر تبدیل شود. 11 فصل پیش کلمرسون دی آراخو سوارز مهاجم برزیلی تیم الغرافه در یک فصل 27 گل زد و رکوردشکنی کرد. فصل گذشته یوسف العربی با 26 گل تا آستانه شکستن این رکورد پیش رفت؛ اما موفق به این کار نشد.


در صورتی که مهاجم الجزایری این روند را ادامه دهد، می‌تواند حتی به بیش از 40 گل در یک فصل برسد که آمار عجیب و غریبی به شمار می رود. آقای گل‌های دو فصل اخیر لیگ قطر روی هم 40 گل زده‌اند!

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , استقلال , پرسپولیس , لیگ برتر , دسته اول , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , بوندس لیگا , جام جهانی , جام ملت ها , باشگاه , سایت خبر ورزشی , کشتی , والیبال ، تکواندو , کاراته , فوتسال , فوتبال , لالیگا , بسکتبال