امروز : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷

حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال/حضور مدیرعامل برکنارشده در مجمع

 

 

 
مجمع فدراسیون فوتبال از ساعت ۱۴:۱۸ دقیقه و با تاخیر به دلیل حضور وزیر ورزش و جوانان به طور رسمی آغاز شد.

* قبل از شروع مجمع علی جوادی مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد تمامی اتفاقات مجمع به صورت زنده از پروژکتور اتاق خبرنگاران پخش خواهد شد اما طبق تصمیمی که اتخاذ شده هنگام گزارشات مالی و صورت‌های مالی، صدا در اتاق خبرنگاران قطع خواهد شد. البته این گزارشات چیز خاصی نیست و در اختیار تمام رسانه‌ها قرار دارد اما بنا به صلاحدید قرار است هنگام ارائه صورتهای مالی فقط تصاویر را داشته باشیم و صدا قطع شود.


* شهاب مؤمنی مدیرعامل سابق باشگاه سپیدرود که برکنار شده به دلیل اینکه کارهای ثبتی این اتفاق انجام نشده است امروز به عنوان نماینده باشگاه سپیدرود در مجمع حضور دارد.

* مجمع با ۱۸ دقیقه تأخیر آغاز شد و وزیر ورزش و جوانان با ۱۰ دقیقه تأخیر بیشتر از ساعت ۱۴:۲۸ در مجمع عمومی حضور یافت.* قبل از شروع مجمع قراب که امروز نماینده باشگاه استقلال است دقایقی با داورزنی معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش به صحبت پرداخت.


* شهاب‌الدین عزیزی خادم و محمود اسلامیان کاندیدای نائب رئیسی فدراسیون بر روی صندلی کنار یکدیگر نشستند.

* سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس که امروز به عنوان کاپیتان تیم ملی و عضو مجمع حضور دارد لحظاتی با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس به صحبت پرداخت.


* اعضای مجمع قبل از شروع مراسم دقایقی با یکدیگر گفت‌وگو کردند که درباره مسائل مجمع و ... صحبت‌هایی را انجام دادند.

* با اعلام محمدرضا ساکت با حضور ۵۷ نفر از کل اعضای مجمع این جلسه رسمیت پیدا کرده و به طور رسمی آغاز شد.


* نمایندگان باشگاه صنعت نفت، صبای قم، گل‌گهر، نفت تهران، انجمن آموزش و پرورش، شهرداری تبریز، بادران، هیأت فوتبال قم، داور بین‌المللی، تراکتورسازی در این جلسه در ابتدای مجمع غایب بودند.

* مدیرعامل بادران با تأخیر وارد مجمع شد.

* با قرائت فاتحه برای فوتبالیست‌ها، خبرنگاران و پیشکسوتانی که در ۲-۳ سال اخیر درگذشته‌اند اعضا جلسه را شروع کردند.

* کنداکتور مراسم ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه اعلام شده است.

* باشگاه پارس جنوبی یک نماینده به عنوان قهرمان لیگ دسته اول و یک نماینده به عنوان تیم فوتبال ساحلی دارد و رضاییان مدیرعامل این باشگاه به عنوان نماینده هر دو حضور دارد.

* هنگامی که مسعود سلطانی‌فر به محل برگزاری مجمع رسید، مهدی تاج به استقبال او رفت.

* ناظران مجمع فدراسیون فوتبال انتخاب شدند که این افراد آرش جابری، غفاری و زنگنه به عنوان ۳ ناظر مجمع فدراسیون فوتبال هستند.

* برای شمارش آراء هراتیان، عباسی و احمدی به عنوان شمارندگان آراء انتخاب شدند.

* اعضای مجمع به ۶۶ نفر رسیده اند.