امروز : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

عنوان برترین رستوران دار کشور ، به امید برماس رسید

اميد برماس از جمله افرادي است که با برند آشنا و قديمي چلوکبابي البرز در صنعت رستوران داري ايران ، راه پدر را ادامه داده و در روزهاي گذشته با کسب عنوان برترين رستوران دار کشور ، بر محبوبيت خويش در نزد طرفداران کيفيت غذايي ، افزوده است.

برماس و چلوکبابي البرز بيش از يکسال است در کانون توجه برخي از رسانه هاي گردشگري قرار گرفته اند که اين مورد ، نشانگر کيفيت بالاي غذاها و در نتيجه افزايش محبوبيت اين رستوران در ميان مردم و به ويژه اهالي تهران مي باشد.

در اولين دوره انتخاب رستوران دار برتر کشور که توسط سايت ايرانگردي و با داوري 5 نفر از کارشناسان و فعالان حوزه گردشگري صنايع غذايي برگزار شد، اميد برماس مدير و مالک رستوران(چلوکبابي) البرز تهران ، به عنوان برترين رستوران دار کشور در سال 1396 معرفي شد.

اين گزينش با توجه به رضايتمندي مشتريان ، کيفيت بالاي مواد اوليه براي طبخ غذا ، تنوع بالاي منوي غذايي با کيفيت بالا ، دکوراسيون دلنشين در محيط داخلي رستوران ، احترام به درخواست مشتريان و توجه کافي به نظافت محيط رستوران ، صورت گرفته است.


شعار اميد برماس از ابتدا اين بوده است:"ما هميشه سعي مي کنيم تا غذا را با بالاترين کيفيت به مشترينان ارائه کنيم." به جرات مي توان گفت اين جمله شعار و سرلوحه ي کار چلوکبابي البرز با بيش از نيم قرن فعاليت در صنف غذا است.

شايان ذکر است چلوکبابي البرز در سال 1346 توسط مرحوم "برماس" بنيان نهاده شد. از همان ابتدا هدف اين رستوران ارائه غذا با بهترين کيفيت و بالابردن استاندارد کاري در اين صنف بود. اين رستوران در سال 1350 به مکان فعلي آن يعني خيابان سهروردي شمالي نبش کوچه نيکوقدم ، منتقل شد. در سال هايي که سيستم هاي مديريت جديد و استانداردهاي کيفي و بهداشتي چندان جايي در صنف رستوران و چلوکبابي نداشت، چلوکبابي البرز در تلاش بود تا سيستم مديريت جديد را در کار خود پياده سازي کند. سيستم هاي HACCP ، استفاده از متخصصين بهداشت، ايزو و سيستم هاي مديريتي، فرستادن افراد به خارج از کشور جهت ديدن دوره هاي تخصصي، همه و همه از جمله مواردي است که رستوران البرز در آنها پيشگام است.

رستوران البرز امروزه با بيش از 120 نفر پرسنل متخصص به صورت مستقيم ، دو سالن پذيرايي، و يک سالن VIP مصمم تر و منسجم تر از گذشته به مشتريان خود خدمت رساني مي کند.

تقديرنامه مربوطه به زودي توسط دکترشيرکوند معاون محترم سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و دکتر تاجيک مديرکل مناطق نمونه گردشگري تقديم اميد برماس خواهد شد.

 امید برماس , برماس برترین رستوران دار , امید برماس رستوران البرز , برترین رستوران دار , چلوکبابی البرز , برماس رستوران