امروز : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱

در مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی گشور/ نوجوانان خراسان‌جنوبی دو مدال رنگی را به گردن آویختند

 

 

 رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی گفت: در مسابقات کشتی قهرمانی فرنگی نوجوانان کشور "زرین" طلایی شد و "کمالی" به مدال برنز رسید.

عباس سروری در بیرجند اظهار داشت: در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور نوجوانان خراسان‌جنوبی مقام هشتم تیمی رقابت‌ها را از آن خود کردند.
وی افزود: محمدمهدی زرین در وزن ۵۵ کیلوگرم این ماراتن ملی با گردن آویز طلا بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد و مهدی کمالی نیز در وزن ۴۵ کیلوگرم با کسب مدال برنز جایگاه سوم مسابقات را بدست آورد.

رئیس هیأت کشتی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: مهدی شاه‌پری، محمدصالح یعقوبی، امیررضا اردونی و رامین رضازاده، محمدمهدی اسماعیلی‌نژاد، علیرضا عباسی، علی موسی‌پور، محمد جوادپور، محمدرضا قربانی، احمد جمالی‌مقدم، علی عباسیان و محمد هاشم‌زاده با سرپرستی محمدرضا کاهنی و مربی‌گری مسعود اسماعیلی‌نژاد و حمید بیژن‌پور به نمایندگی از استان در مسابقات کشتی قهرمانی کشور روی تشک رفتند.

سروری خاطرنشان کرد: در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان کشور ۱۱۰ ورزشکار به میزانی استان کرمان در  سالن امام علی(ع) سیرجان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی یادآور شد: نوجوانان فرنگی‌کار کرمان  بر سکوی نخست تیمی این دوره از مسابقات ایستاد، هرمزگان نایب قهرمان شد و همدان به مقام سوم رسید.