امروز : ۱۳۹۷/۰۳/۳۰

لیگ برتر فوتسال:مصاف گیتی‌پسند با پارسیان در خانه/پنج امتیاز اختلاف با صدر جدول

 

 

 

 از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال دو تیم گیتی‌پسند اصفهان و پارسیان شهر قدس به مصاف یکدیگر می‌روند.


لیگ برتر فوتسال با انجام 7 دیدار در روز جمعه 1 دی‌ماه وارد هفته بیست و سوم می‌شود و در این هفته گیتی‌پسند اصفهان با پارسیان شهر قدس بازی خواهد کرد.

 محمد‌علی ترحمی، فرزین صالح، ابراهیم مهرابی‌افشار و رضا کیامنش داوران این دیدار هستند که از ساعت 16 روز جمعه و به میزبانی گیتی‌پسند و در سالن پیروزی اصفهان برگزار خواهد شد؛ عباس دهقان‌پور نیز ناظر این بازی است.

گیتی‌پسند که با تساوی در هفته گذشته و با توجه به تساوی تیم صدر‌نشین یعنی مس سونگون فرصت کاهش اختلاف خود با این تیم را از دست داد، امیدوار به نتایج کسب امتیازات به صورت کامل در هفته‌های مانده تا پایان لیگ برتر فوتسال و از طرف دیگر از دست دادن امتیاز از سوی مس سونگون است.

شاگردان حسین شمس در گیتی‌پسند هفته گذشته در قم به مصاف آتلیه طهران قم بودند و در پایان با نتیجه 3 بر 3 متوقف شدند؛ پارسیان شهر قدس نیز در خانه با نتیجه 1 بر 1 مقابل مقاومت البرز به تساوی رسید.

سرخ‌پوشان اصفهانی با 14 برد، 6 تساوی و 2 باخت و کسب 48 امتیاز در رده دوم جدول رده‌بندی حضور دارند؛ پارسیان شهر قدس نیز در 22 هفته گذشته 5 پیروزی، 4 تساوی و 13 شکست کسب کرده و با 19 امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول لیگ برتر فوتسال قرار دارد.

به گزارش فارس، برنامه سایر دیدار‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

جمعه 1 دی‌ماه

هیأت فوتبال قم – مس سونگون

آذرخش بندرعباس – شهرداری ساوه

ارژن شیراز – حفاری اهواز

تأسیسات دریایی تهران – مقاومت قرچک

مقاومت البرز – فرش آرا مشهد

شهروند ساری – آتلیه طهران قم