امروز : ۱۳۹۷/۰۴/۲۶

محسن خرمی شریف:تیم فوتسال مقاومت در قرچک ماندنی شد

 

 

 شهردار قرچک با بیان اینکه تیم فوتسال مقاومت در این شهر می‌ماند، گفت: حمایت شهرداری از این تیم به‌اندازه‌ای خواهد بود که بازیکنان در طول فصل دغدغه مالی نداشته باشند.

محسن خرمی شریف اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های جوانان شهر قرچکی حمایت مسؤولان شهرستان و مجموعه شهرداری و شورای شهر قرچک از تیم فوتسال مقاومت است، اراده و همت کافی برای حمایت همه‌جانبه از این تیم در حد توان شهرستان در بین مسؤولان وجود دارد و در این خصوص مجموعه شهرداری تا حد توان از این تیم حمایت خواهد کرد.

وی بیان کرد: تیم فوتسال مقاومت قرچک در سال گذشته برای نخستین‌ بار در لیگ برتر حضور پیدا کرد و نتیجه قابل‌ قبولی به‌دست آورد.

شهردار قرچک تصریح کرد: حمایت مجموعه شهرداری قرچک و شورای اسلامی شهر قرچک از تیم فوتسال مقاومت همچون سال گذشته وجود خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: با جلسه‌ای که با اعضای شورای شهر داشتیم حمایت شهرداری از این تیم به‌اندازه‌ای خواهد بود که دغدغه مالی در طول فصل نداشته باشند و با خیال راحت برای کسب امتیاز به مصاف تیم‌های حریف بروند.

خرمی‌شریف در پایان با بیان اینکه قرچک مهد فوتسال ایران است، متذکر شد: امیدوارم تیم فوتسال مقاومت نتیجه‌ای کسب کند که باعث سربلندی جوانان فوتسال‌دوست قرچک شود، از همه مسؤولان و نهادهای دولتی نیز می‌خواهیم به‌نوبه خود از این تیم حمایت مالی کنند.