امروز : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷

بهاروند:عزیزی خادم و اسلامیان رفیق هستند/ کمیته اخلاق می‌تواند با سازمان لیگ برخورد کند

 

 

 
رئیس سازمان لیگ گفت: عزیزی خادم و محمود اسلامیان هر دو با هم رفیق هستند.


حیدر بهاروند پس از شرکت در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه چرا آرای شمارش‌شده روی تخته نوشته نشد، گفت: بله، طبق روال باید شمارش آرا تک به تک انجام می‌شد. این روال قانونی است، اما این مسئله تأثیری در رأی‌گیری نداشته است. آرا دست‌نخورده تحویل حراست شده است و قابل استناد هم هست. مشکلی پیش نیامده، اسلامی و عزیزی خادم هم در این فوتبال حضور دارند و هر دو دوست صمیمی یکدیگر هستند.

وی افزود: خود عزیزی خادم هم موقع شمارش آرا حرفی نزد. بهاروند در مورد اینکه عزیزی خادم از اینکه تاج به قولش در گذشته عمل نکرده،‌ ناراحت است، عنوان کرد: هرچه بوده بین عزیزی خادم و تاج بوده است.

بهاروند در مورد حکم کمیته اخلاق در مورد محمدرضا کسرایی گفت: حکم کسرایی صادر و اجرا شده است. بعد از اینکه رأی از طریق دبیرکل به ما ابلاغ شده، کسرایی نه در بازی‌های داخلی و نه در بازی‌های خارجی یک بازی هم ناظر نبوده است. او اکنون مسئولیت اجرایی ندارد، بلکه به عنوان کارمند بین‌الملل در محل کارش حضور دارد و در حکم کمیته اخلاق هم آمده که می‌تواند در محل کارش فعالیت کند.

رئیس سازمان لیگ در مورد اینکه کمیته اخلاق اعلام کرده اگر این حکم اجرا نشود، با سازمان لیگ برخورد می‌کند،‌اظهار داشت:‌ اگر می‌تواند برخورد کند، اما بدانید کسی بالاتر از قانون نیست.

وی در مورد اینکه چرا مدیران دو باشگاه منحل‌شده میهن نجف‌آباد و دبیری تبریز در مجمع رأی داده‌اند، اضافه کرد: من از این مسئله اطلاع ندارم.