امروز : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱

سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین:روی پیشانی‌ام نوشتند بدشانس

 سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین شرایطی که برای تیمش به دلیل مشکلات مالی پیش آمده است را ادامه بدشانسی های خودش می داند.  
 

محمد ترکاشوند، سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین که تیمش شرایط مالی خوبی را پشت سر نمی گذارد در مورد آخرین اوضاع تیمی خود می گوید: هنوز که رنگ پول را ندیده‌ایم و به بهانه نیم فصل هم دو روز تمرینات را تعطیل کردیم. مسئولان قرار است جلساتی را برگزار کنند تا تصمیم نهایی گرفته شود. من بازهم تاکید می‌کنم که اگر پول نرسد تیم منحل شده و حق طبیعی بازیکنان است که برای تامین آینده خود به تیم دیگری بروند.


او در مورد بازیکنانی که قصد جدایی از این تیم هم دارد گفت: من هیچ بازیکنی را به زور نگه نمی دارم، چراکه این کارم خودخواهی محسوب می‌شود. برخی بازیکنان از سال قبل هم طلب دارند و باید به فکر خانواده آنها هم بود. متاسفانه سال قبل هم این شرایط برای ما وجود داشت که بازیکنان همت کردند تا پایان جنگیدند. فکر نمی کنم امسال مانند سال گذشته باشد. دم بازیکنان تیمم گرم که تا همین الان هم در مسابقات حضور پیدا کردند، واقعاً آنها از نظر مالی مشکل داشتند، اما شانه خالی نکردند. به هر تیمی که پول نرسد از نظر مالی به مشکل بر می خورد که این موضوع برای ما اصلاً قشنگ نیست.


او در پایان اسم تیم خود را تیم بدشانس لیگ گذاشت و اضافه کرد: روی پیشانی من اینگونه نوشته‌اند؛ در ناشنوایان که بودیم کمبود بودجه داشتیم. در مورد ورامین هم اگر آقایان نتوانند تامین بودجه کنند مجبور هستند که انحلال تیم در نیم فصل دوم را اعلام کنند. در پرسپولیس و اصفهان هم با این مشکل روبه رو بودیم. سال گذشته و امسال هم که در ورامین با مشکلات مالی می‌سازم. امیدوارم شرایط بهتر شود.
 

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , لیگ برتر , پرسپولیس , استقلال , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , مسابقات ورزشی