امروز : ۱۳۹۷/۰۱/۰۱

مجتبی جانعلی:سال 96 ادامه راه پرکار و پربرکت سال گذشته برای ورزش شهر ری می باشد

 

 

 معاون مدیرکل و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری، سال 95 را سالی پر از خیر و برکت برای ورزش شهر ری دانست و گفت: امیدوارم همچون سال 95، سالی فعال و همراه با برنامه های فرهنگی و ورزشی بسیار درپیش داشته باشیم.

مجتبی جانعلی افزود: امیدوارم در این سال که از طرف مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده، بتوانیم گام های موثری در تحقق این شعار در بخش ورزش و جوانان برداریم.

وی ادامه داد: بیش از 300 برنامه ورزشی از قبیل برگزاری جشنواره، همایش ورزشی،مسابقات و اعزام ها که می توان به برگزاری جشنواره سوارکاری، برگزاری نمایشگاه بزرگ فرهنگی ورزشی در هفته دولت، برگزاری همایش باستانی و... و بالغ بر 50 برنامه فرهنگی نظیر برگزاری نمایشگاه های فرهنگی، همایش های جوانان،مشارکت در برگزاری همایش پیوند آسمانی، مراسم تجلیل از قهرمانان المپیکی، جهانی و آسیایی،تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار و ...گوشه ای از برنامه های اجرا شده این اداره در سال 95 بود که می توان به آن اشاره نمود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری بر افزایش تعداد مدال آوران شهر ری اشاره نمود و بیان داشت: بیش از400 مقام ورزشی در سطح کشوری و 25 مقام آسیایی و 33 مقام جهانی کسب نموده ایم که نسبت به سال ۹۴ افزایش محسوسی داشته است.

وی گفت: در سال 95 در بیش از 10 رشته ورزشی به استعدادیابی در رده های پایه پرداختیم و مربیان ما در مدارس ابتدایی و راهنمایی در دو بخش پسران و دختران به صورت تخصصی به این امر پرداختند و زمینه های لازم جهت ایجاد پایگاه های همگانی و قهرمانی در سطح شهرستان ایجاد گردیده که ان شا الله در سال 96 به طور کامل محقق می گردد.

خبرورزشی , خبر ورزشی , اخبار ورزشی , لیگ برتر , پرسپولیس , استقلال , سپاهان , ذوب آهن , عطیه مومنی , رضا نورمحمدی , فوتبال